Ciucholand – sklep z garderobą używaną

Przeprowadzony ostatnimi czasy ogólny spis ludności, pozwoli na głębsze spojrzenie na aspekt zmian, które się dokonały w kraju przez te lata. Efekty będą legendarne nie prędzej jak za trzy miesiące, mimo tego w pełnym kraju wykonuje się towarzyszące temu zadaniu badania socjologiczne, zwane pomocniczymi. Pozwalają one na rozszerzenie wglądu w przekrój obywatelski Polaków i warunków w których oni mieszkają. Jednym z takich badań była uskuteczniona poprzez warszawskich uczonych ankieta traktująca warunków życia na Wschodzie. Podobne pytania zadawano dziesięć lat temu, więc jest to jak w największym stopniu obrazowe badanie. Okazuje się, że na Podlasiu wciąż narzeka się na brak pracy oraz prospektów na przyszłość. W niedużych miejscowościach dominuje bezrobocie strukturalne i długotrwałe, a więc jego najgorsza odmiana.

Miejsca te żyją w pewnego rodzaju apatii, gdzie decyzyjnym miejscem jest pub oraz punkt sprzedaży, gdzie można bezustannie kupić na zeszyt. Pokaźniejsze ośrodki jako zabawę mają lumpeksy. Dzień w jakim dojedzie odzież wykorzystywana jest dniem odświętnym, albowiem przy kapce szczęścia za niewielkie pieniądze można kupić coś de facto fajowego – lumpeks w owym czasie przeżywa osaczenie. Taki obraz nie jest może zbyt spokojny oraz ma obowiązek właściwie wzbudzać u innych kondolencje. Należy jednak pamiętać, że wielu z opisanych ludzi sama wybrała taki tryb życia. W pewnych momentach zdarza się, że sukienka, bluzka czy spódnica, jaka nam się podoba po prostu jest za gigantyczna. Wtenczas rozstrzygamy się na zaniesienie jej do krawcowej i wprowadzenie pewnych przeróbek. To smutne, nie każdą rzecz jesteśmy w stanie zmienić. Finanse jakie wydaliśmy na ciuchy są wyrzucone w błoto. Jak najbardziej żal byłby mniejszy, gdyby suknia ta nie była aż tak kosztowna, a co najistotniejsze nadawała się do noszenia. Ubrania kupione w punktach sprzedaży z odzieżą wykorzystywaną są tańsze oraz nawet jeżeli nie możemy dokonać w nich przeróbek mamy do siebie mniejszą pretensję. Koszt kupna był mniejszy. I zdecydowanie odzież taką łatwiej poddajemy przemianom. Redukujemy, modernizujemy bądź coś doszywamy.

Bawimy się w projektantki i przerabiamy dany ciuch wedle prywatnego upodobania. Odzież używana gruntownie się do tego nadaje. Możemy utworzyć swoją własną oryginalną kreację, a tym samym wyróżniać się z tłumu. Dzisiaj o to przede wszystkim chodzi młodym ludziom. By być innym od wszelkich. W taki sposób akcentują własną indywidualność i osobowość.

Więcej na temat hurtowni z odzieżą używaną na stronie http://www.soulfashion.pl